سؤالات تکراری


عضویت در کامنتاژ چه مزایایی دارد؟
با عضویت در کامنتاژ میتوانید از محصولات آرایشی و بهداشتی اطلاع بیشتری پیدا کنید.
کامنتاژ سایت نقد و بررسی محصولات آرایشی، بهداشتی و به اشتراک گذاشتن آن‌ در بین کاربران است
برای عضویت در سایت باید کلمه کامنتاژ را در مرورگر گوگل جستجو کرده و گزینه ورود و ثبت‌نام را کلیک کنید. سپس شماره موبایل خود را وارد کرده و وارد سایت شوید. با ثبت‌نام در سایت می‌توانید فعالیت خود را آغاز کنید و هرگونه سؤال آرایشی، بهداشتی و ... که تابه‌حال نتوانسته‌اید پاسخ آن را دریافت کنید در این سایت بیابید.
اگر می‌خواهید نظر خود را نسبت به محصولی که قبلاً از آن استفاده کرده‌اید ارائه دهید و آن را مورد نقد و بررسی قرار دهید، ابتدا محصول موردنظر را در صفحه اصلی کامنتاژ جستجو کنید در این صورت مشخصات فنی محصول و اطلاعات آن به نمایش گذاشته می‌شود، برای نظر دادن به آن روی آیکون نقد و بررسی محصول کلیک کنید و به سؤالات به نمایش گذاشته‌شده، پاسخ دهید و درنهایت می‌توانید با یک جمله نظر خود را ارائه دهید. سایت کامنتاژ به کاربران این امکان را می‌دهد تا راجع به مسائل آرایشی، بهداشتی، مویی و عطری اطلاعات بیش‌تری داشته باشند.
برای ثبت نام شدن در سایت، در مرورگر، کامنتاژ را سرچ کرده، صفحه‌ای برای شما به نمایش داده می‌شود که باید مراحل زیر را طی کنید. 1)در بالای صفحه آیکون ورود و ثبت نام را کلیک کنید. 2) نام و نام خوانوادگی و اطلاعاتی نظیر رنگ مو، رنگ پوست، مشکلات پوستی خود و ... را وارد کرده و ثبت نام شوید. 3)پس از وارد کردن اطلاعات خود نظیر رنگ مو، رنگ پوست و ... محصولاتی که به اطلاعات پوستی و مویی شما نزدیک ترند را به نمایش می‌گذارد و انتخاب محصولات را برایتان راحت تر می‌کند.
بله. پس از ورود و ثبت‌نام در این سایت نام کاربر را در مرورگر جستجو کرده و او را فالو کنید.
این کار به‌راحتی انجام می‌شود. ابتدا وارد سایت شوید، پس از ورود و ثبت‌نام، می‌توانید پست دلخواه را بارگذاری کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. برای این کار مراحل زیر را طی کنید. 1. ابتدا وارد سایت شوید و عضو شوید. 2. پس از عضویت می‌توانید روی آیکون کامنتاژ من کلیک کنید، سپس کپشن و تصویر دلخواه را می‌توانید بارگذاری کنید.
امکان کامنت گذاشتن برای پست وجود دارد و کاربران به‌راحتی می‌توانند نظرات خود را نسبت به پست به اشتراک گذاشته‌شده، ارائه دهند.
بله، برای این کار ابتدا وارد صفحه اصلی کامنتاژ شوید، در پایین صفحه روی آیکون بحث و گفتگو کلیک کنید صفحه‌ای که برای شما به نمایش درمی‌آید، صفحه‌ای است که کاربران هرگونه سؤال راجع به دسته‌بندی آرایشی، پوست، مو، عطر و بدن پرسیده‌اند را مشاهده می‌کنند. همه کاربران با توجه به اطلاعات خود می‌توانند به دیگران کمک کنند و اطلاعت خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارند.
بله. کامنتاژ این امکان را به کاربران ثبت نام شده می‌دهد تا به ازای هر فعالیت در سایت، امتیاز دریافت کنند. نقد و بررسی 3 امتیاز ایجاد بحث 2 امتیاز ایجاد پست 2 امتیاز فالو شدن 1 امتیاز کامنت برای پست کاربر 1 امتیاز کامنت برای بحث کاربر 1 امتیاز