• انواع کانسیلر، قیمت و نکات پیش از خرید کانسیلر

  در ابتدا با مفهوم کاملی از کانسیلر آشنا می‌شویم. شاید خیلی از بانوان نقش کانسیلر را در روتین آرایشی نمی‌دانند و برایشان خیلی قابل‌ درک نباشد. در این مقاله سعی داریم تا کارکردهای اصلی کانسیلر بدانیم.

  کانسیلر درواقع کرم پودری است که برای پوشاندن نواقص پوستی، پف، لکه‌های پوستی و تیرگی‌های زیر چشم استفاده می‌شود. کانسیلر ها ازلحاظ بافت و رنگ با توجه به نیاز افراد در انواع مختلفی طراحی‌شده اند. بنابراین قبل از خرید کانسیلر باید توجه داشته باشید تا محصولی را انتخاب کنید که نیاز پوستی شما را رفع کند و برای پوستتان مناسب باشد. کانسیلرها با غلظت بالا، محصولی مناسب برای یکدست کردن رنگ پوست هستند که قبل و بعد از کرم پودر استفاده می‌شوند.

  معرفی انواع کانسیلرها از لحاظ بافت:

  کانسیلر مدادی: کانسیلرهای مدادی مانند کانسیلرهای استیکی هستند ولی با این تفاوت که طراحی کانسیلرهای مدادی( استیکی ) مانند خط چشم است. این محصول برای بانوانی که دوست دارند کانسیلر آن‌ها پوشانندگی متوسطی داشته باشد پیشنهاد می‌شود.

  کانسیلر کرمی: کانسیلرهای کرمی معمولا غلظت بالاتری نسبت به کانسیلرهای مایع دارند به همین خاطر در طول روز روی پوست باقی می‌ماند. نقش اصلی این کانسیلرها معمولاً یکدست کردن رنگ پوست با پوشش یکنواخت است و انواع پوست به‌ خصوص پوست‌های چرب می‌توانند از آن استفاده کنند. نقش اصلی کانسیلرهای کرمی معمولاً پوشاندن لکه‌های پوستی به‌منظور اصلاح کردن رنگ پوست می‌باشد.

  کانسیلر مایع: کانسیلرهای مایع یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین کانسیلرها هستند چراکه با پوشانندگی بالا برای انواع پوست به‌جز پوست‌های خشک مناسب‌اند. این کانسیلر ها معمولاً برای نواحی‌ای از صورت که چین‌وچروک دارند بهتر است چراکه قابلیت پخش شدن آن روی پوست بهتر از انواع دیگر کانسیلرها می‌باشد. البته لازم به ذکر است که با توجه به عمق چین‌وچروک شاید این اتفاق نیفتاد به همین خاطر باید به عمق چین‌وچروک‌ها دقت نمود.

  راهنمای خرید کانسیلرمناسب رفع تیرگی چشم 

  کارکرد کانسیلرها بر اساس رنگ با هم متفاوت است. کانسیلرهایی که رنگ زرد و نارنجی دارند برای تیرگی زیر چشم مناسب هستند چرا که کسانی که زیر چشم تیره ای دارند به هیچ عنوان نباید از کانسیلر رنگ صورتی و یا هلویی استفاده کنند به دلیل اینکه این رنگ برای دور چشم تیره و کبود موجب تشدید تیرگی می‌شود. به همین خاطر در هنگام خرید حتما باید کانسیلر مناسب با توجه به عارضه پوسی را انتخاب نمود.

  معرفی کانسیلر مناسب لکه‌های پوستی

  بانوانی هستند که روی پوست خود شاهد لکه‌های پوستی، کک و مک هستند. بهترین رنگ کانسیلربرای این دسته افراد که دچار لکه‌های پوستی تیره هستند رنگ نارنجی و زرد است چرا که رنگ نارنجی، خنثی کننده لکه‌های تیره پوست می‌باشد. بنابراین بانوانی که پوستشان دچار لک شده است باید به رنگ کانسیلر خود دقت کنند.

  کانسیلر محو کننده جوش و آکنه برای چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

  در ابتدا لازم به ذکر است که کانسیلررنگ سبز پوشاننده قرمزی، جای جوش و التهاب پوستی می‌باشد. آن دسته از بانوانی که پوست قرمز و ملتهب دارند بهتر است از رنگ سبز برای پوشاندن قرمزی پوست استفاده کنند.

  بهترین مارک کانسیلر ازنظر مصرف‌کنندگان

  امروزه کانسیلرها در برندهای مختلف آرایشی تنوع بالایی دارند. ولی نکته ای که بسیار حائز اهمیت است خرید کانسیلر با کیفیت و قیمت می‌باشد. در ادامه به چند مورد کانسیلر از بهترین مارک ها می‌پردازیم:

  کانسیلر برند ایریزر میبلین: برندمیبلین یکی از برندهای محبوب دنیا می‌باشد که کانسیلر های این برند در بین بانوان بسیار شهرت دارد.

  کانسیلر ایج ریوایند میبلین یکی از پرفروش ترین کانسیلرهای دنیا در بین بانوان است که در سال 2018 به عنوان برنده جایزه کانسیلر باکیفیت شد. این کانسیلر به عنوان بهترین مارک کانسیلر دور چشم با فرمولاسیون هالوکسین به مرور زمان خطوط و چین و چروک‌های زیر چشم را از بین می‌برد. بنابراین اگر دنبال بهترین مارک کانسیلر هستید کانسیلر Age Rewind  میبلین بهترین گزینه می‌باشد.

   

  کانسیلر coceal& define  رولوشنrevolution

  برند رولوشن یکی از قدرتمندترین برندهای آرایشی دنیا است که توانسته محبوبیت بالایی در بین بانوان داشته باشد. کانسیلر coceal & define  رولوشن revolution  بافت بسیار سبکی دارد و بالافاصله پس از استفاده باید آن را پخش کرد. این کانسیلر برای پوشاندن تیرگی، جای جوش و لک پیشنهاد می‌شود. بنابراین اگر به دنبال پوستی بی نقض با ظاهری یکدست و بهترین مارک کانسیلر هستید خرید کانسیلر رولوشن گزینه مناسبی است.

   

  کانسیلر مایع فتوفوکوس وت اند وایلدwet n wild

  برند وت اند وایلد یکی از معتبرترین برندهای آمریکایی است که محصولات این برند کیفیت بالایی دارد. کانسیلر مایع فتوفوکوس وت اند وایلد از بهترین مارک کانسیلر دور چشم است چراکه با مواد تشکیل‌دهنده منحصر بافت بسیار نرمی داشته و پوشش یکدست زیر چشم ایجاد می‌کند. این کانسیلر پوشاننده تیرگی، لکه‌های پوستی و جای جوش می‌باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این کانسیلر فتوفوکوس بودن این کانسیلر است. فتوفوکوس یعنی عدم انعکاس نور در عکاسی و حذف نواحی درخشان. بنابراین این کانسیلر به‌عنوان بهترین مارک کانسیلر یادشده است.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  بیشتر
https://comentage.com