• عرفی و انتخاب بهترین ریمل ابرو همراه با نظرات کاربران

  فرم دهی ابروها با ریمل ابرو

  بدون شک یکی از زیباترین اجزای صورت ابروها هستند و حالت دهی به ابروها زیبایی و جذابیت صورت را به مقدار بسیار زیاد افزایش می‌دهد. در اکثر مواقع افرادی که ابروهای نازک و کم پشت دارند از روش‌های مختلفی برای جذاب کردن ابروها و پرپشت کردن آن‌ها استفاده می‌کنند اما بهترین وسیله برای حالت دهی به ابرو، ریمل ابرو می‌باشد در واقع می‌توان گفت مهم‌ترین کاربرد ریمل‌ ابرو، افزایش جذابیت و حالت دادن و پرپشت کردن ابروها است.

  انواع ریمل ابرو و تفاوت آنها

  به طور کل ریمل ابرو به دو دسته و دو مدل تقسیم می‌شود:

  ریمل ابروی ساده یا Clear از این نوع ریمل ابرو برای حالت دادن به ابرو‌ها استفاده می‌شود و مناسب افرادی است که ابروهایشان به طور طبیعی پرپشت است و برای ثابت کردن و فرم دادن به تارهای ابرو از این محصول استفاده می‌کنند.

  ریمل ابروی رنگی یا tinted این نوع از ریمل ابرو دارای رنگ می‌باشد و علاوه بر حالت دادن به ابرو‌، رنگ موجود در ترکیبات این محصول موجب ضخیم‌تر به نظر رسیدن ابرو‌ها می‌شود، به همین دلیل مناسب افرادی است که دارای ابرو‌های کم پشت هستند.

  کاربرد ریمل ابرو

  کاربرد ریمل ابرو دقیقا مثل ریمل مژه است. این محصول ظاهر ابروها را پر، مرتب و خوش حالت نشان می‌دهد. ترکیبات موجود در این محصول هم به ابروها رنگ می‌دهد و هم عمل فیکساتور را برای ابرو انجام می‌دهد. به همین علت همیشه در آخرین مرحله میکاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد. ریمل ابرو از رنگ‌های مختلفی برخوردار است و افراد می‌توانند متناسب با رنگ پوست و موی خود، این محصول را خریداری و استفاده کنند.

  مزایای استفاده از ریمل ابرو

  افرادی که ابروهای کم پشت و کمرنگ دارند، می‌توانند به وسیله ریمل ابرو در کمترین زمان ممکن ابروهای خود را پرپشت و حجیم کنید. این محصول علاوه بر منظم و مرتب کردن ابروها، بر جذابیت آن‌ها نیز می‌افزاید. درریمل‌ابرو از رنگدانه‌های سبک استفاده شده است و ظاهری زیباتر به ابروها می‌بخشد. ریمل ابرو می‌تواند فضای خالی که در بین ابروها دیده می‌شود را پرکند وآنها را پر پشت نشان دهد.

  طرز استفاده از ریمل ابرو

  استفاده از ریمل‌ابرو نیاز به تخصص خاصی ندارد و کار با آن نسبت به هاشور ابرو یا مداد ابرو آسان‌تر است. فقط کافی است این ریمل را بر روی ابروها بزنید تا حالت بگیرد و پر شود. در ابتدا صورت و ابروهای خود را از هر گونه آلودگی پاکسازی کنید. به وسیله یک شانه یا اپلیکاتور ابروها را شانه کنید و حالت دهید. سپس از ابتدا تا انتهای ابروها را ریمل بکشید و مرتب کنید.


  ویژگی های یک ریمل ابروی خوب

  مهم‌ترین ویژگی یک ریمل‌ ابروی خوب این است که پس از استفاده ، در صورت لزوم به راحتی با پاک کننده‌های آرایشی پاک شود و مواد آن بر روی ابروها خیلی خشک نشود. یکی دیگر از ویژگی‌های ریمل ابرو ماندگاری رنگ این محصول می‌باشد به صورتی که با گذشت زمان از رنگ آن کاسته نشود. یک ریمل ابروی خوب نباید موجب ریزش ابرو شود. ریمل ابرو نباید دچار ریزش و یا ماسیدگی شود.

  بهترین برند ریمل ابرو

  امروزه به دلیل تنوع  و فراوانی برندهای آرایشی در برخی مواقع انتخاب محصول مورد نظر برای مصرف کنندگان دشوار است. برای آسان‌تر شدن انتخاب ریمل‌ابرو کافیست برندهای محبوب و شناخته شده مانند اسنس، وت اند وایلد، گلدن سوان، رولوشن، کاپریس و فلورمار را برای خرید انتخاب کنید تا علاوه بر تقویت و زیباتر شدن ابروها از ریزش آن‌ها نیز جلوگیری کنید.

  سخن آخر...

  در سال‌های گذشته دنیای مد ایده‌های جذاب و متنوعی برای سلبریتی‌ها و مدل‌های مشهور و افرادی که دوستدار تنوع و هیجان هستند ارایه کرده است. یکی از این ایده‌ها استفاده از ریمل‌ ابرو برای داشتن ابروهایی پر و خیره کننده می‌باشد. به همین دلیل عرضه این محصول رشد بسیار زیادی داشته است و به جز اصلی کیف لوازم آرایشی اغلب بانوان تبدیل شده است.

   

  بیشتر
https://comentage.com