• معرفی و انتخاب بهترین سایه ابرو موجود در بازار

  سایه ابرو چیست؟

  افرادی که ابروهای کم ‌پشت دارند، باید توجه بیشتری به آرایش ابرو داشته باشند. از جمله لوازم آرایشی پرکاربرد و موثری که برای پر کردن بخش‌های خالی ابرو می‌توان از آن استفاده ‌کرد سایه‌ابرو است. این محصول حالت بسیار طبیعی و زیبا به آرایش صورت می‌بخشد. به دلیل محبوبیت بسیار زیاد سایه‌ابرو در بین مصرف کنندگان لوازم آرایشی، برندهای زیادی در زمینه تولید این محصول فعالیت دارند و تنوع این محصول سبب شده است تا انتخاب بهترین مارک سایه‌ابرو کمی برای برخی افراد سخت به نظر برسد. در ادامه سعی می‌کنیم تمامی برندهای سایه ابرو را به شما معرفی کنیم تا با داشتن اطلاعات کافی بتوانید بهترین آن‌ها را انتخاب کنید.

  انواع سایه ابرو

  شاید بسیاری از بانوان تصور کنند سایه ابرو همان تاتو ابرو است اما این تصور به هیچ عنوان صحیح نمی‌باشد. رنگ بندی مربوط به سایه‌ابرو از تاتو ابرو روشن‌تر است. به همین دلیل سایه ابرو حالت طبیعی‌تر نسبت به تاتو ابرو دارد. همین موضوع از مهم‌ترین عوامل محبوبیت سایه ابرو در سال‌های اخیر می‌باشد. از دلایل دیگر که توجه افراد را به سمت سایه ابرو جلب کرده ایجاد قاب برای ابرو توسط تاتو می‌باشد که ممکن است کمی آن را غیر طبیعی نشان دهد. اما با کمک یک سایه‌ابرو مناسب می‌توان تنها بخش‌های خالی ابرو را پوشش داد و جلوه‌ طبیعی ایجاد کرد.

  تفاوت سایه ابرو با مداد ابرو چیست؟

  از مداد ابرو و سایه‌ابرو برای پرکردن بخش‌های خالی ابرو استفاده می‌شود اما هر کدام از آن‌ها می‌توانند ظاهری متفاوت ایجاد کنند. اگر به دنبال حالتی طبیعی‌تر و شاداب‌تر هستید بهتر است از سایه‌ابرو استفاده کنید. سایه ابرو اگر هم رنگ ابروها باشد به سختی می‌توان تشخیص داد که فرد از سایه ابرو استفاده کرده‌ است. اما استفاده از مداد ابرو ظاهری تقریبا مصنوعی ایجاد می‌کند و به زیبایی سایه نیست. مداد ابرو دوام کمتری نسبت به سایه‌ابرو دارد زیرا چربی موجود در آن زیاد است و زود جذب پوست می‌شود و با تعریق از بین می‌رود و پاک می‌شود. امکان ریزش ابرو توسط مداد ابرو بیشتر از سایه ابرو است.

  سایه ابرو بهتر است یا میکرونیدلینگ؟

   تمام روش‌ها و تکنیک‌های زیباسازی ابرو دارای متدهای خاص خود می‌باشند و با یکدیگر تفاوت‌ دارند. اما یک وجه اشتراک میان تمام این روش‌ها رفع معایب ابرو می‌باشد. میکرونیدلینگ ابرو از روش‌های پرطرفدار زیباسازی ابرو است که با انجام این روش می‌توان حالتی کاملا طبیعی به ابروها داد. با استفاده از این روش می‌توان کم پشتی، باریکی و حتی اثرات شکستگی را در ابروها پوشش داد. برای میکرو کردن ابروها باید با استفاده از یک قلم و سوزن هاشورها و خطوط بسیار باریک روی پوست طراحی کرد. استفاده از سایه‌ابرو که یکی از قدیمی‌ترین روش‌های زیباسازی ابرو می‌باشد و مزیت‌های مانند از بین بردن مشکل کم پشتی ابرو، قرینه نمودن ابروها، طبیعی بودن نسبی، موقتی بودن رنگ‌، فرم و حالت دادن به ابروها و بدون درد می‌باشد.

  نکات خرید بهترین برند سایه ابرو

  برای خرید بهترین برند سایه‌ابرو باید به نکاتی دقت داشته باشید که آن نکات شامل  استفاده از سایه ابرو برای داشتن جلوه زیبا و ماندگاری بالا باید محصولی با کیفیت و مرغوب را خریداری کنید. به خاطر داشته باشید که قلم‌ مو و براش سایه ابرو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. توصیه می‌شود در هنگام خرید سایه ابرو به سراغ محصولات دوکاره بروید تا بتوانید برای آرایش چشم‌ها نیز از آن استفاده کنید. برای خرید سایه‌ابرو، پالت‌هایی که دارای چند رنگ هستند را انتخاب کنید تا در موقعیت‌های مختلف قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید. محصولاتی که در اطراف چشم‌ به کار می‌روند باید دارای فرمولاسیون استاندارد باشند تا موجب آسیب‌های جدی نشوند. برندهایی مانند فلورمار، وت اند وایلد، کالیستا، رولوشن و اس ال ای جز محصولات شناخته شده می‌باشند که می‌توان برای خرید سایه ابرو در نظر گرفت.

  چطور سایه ابروی مناسب انتخاب کنیم؟

  همانطورکه می‌دانید انتخاب رنگ ابرو امری بسیار مهم و تاثیرگذار در متد زیباسازی صورت به شمار می‌آید. برای اینکه ابروهایتان طبیعی به نظر برسد با این حال پررنگ و مشخص باشد استفاده از یک رنگ اشتباه موجب می‌شود که ابروها بیش از حد تیره یا بیش از حد مشخص باشند. قبل از انتخاب سایه‌ابرو اطمینان حاصل کنید که رنگ آن کاملا با رنگ ابرو و رنگ پوست شما همخوانی دارد. انتخاب رنگ مناسب ابروها را زیبا و پر نشان می‌دهد.

  طرز استفاده صحیح از سایه ابرو

  قبل از استفاده  سایه ابرو لازم است که با  قیچی و موچین ابروهای خود را مرتب کنید. قاب زیر ابرو را به کمک یک مداد ابرو مشخص کنید. سپس با استفاده از قلم موی سایه ابرو خیلی آرام داخل ابرو را پرکنید. در آخر با یک برس ریمل استفاده نشده و یا تمیز، ابرو را شانه کنید تا پودر اضافی سایه پخش شود و ابروها حالت طبیعی به خود بگیرند.

  سخن آخر....

  کیفیت خوب سایه‌ابرو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا این محصول علاوه بر اینکه تماس مستقیم با پوست دارد ممکن است موجب ریزش ابروها و یا آسیب‌های چشمی شود. به همین دلیل باید در انتخاب سایه‌ ابرو دقت کافی داشته باشید و سعی کنید این محصول را از برندها و فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید تا علاوه بر افزایش زیبایی چهره سلامت پوست، مو و چشم‌های خود را حفظ کنید.

  بیشتر
https://comentage.com